نتایج جستجو برای عبارت :

در ستایش مقابله با مارمولک درون

تعبیر خواب مارمولک چیست
تعبیر خواب مارمولک زیاد در خانه منفی است و ممکن است نشانه هشدار باشد. تعبیر دیدن مارمولک در خواب به این معنی است که ممکن است خیلی زود یکی از نزدیکان به شما فریب‌تان می‌دهد و به شما حمله می‌کند، بنابراین پس از دیدن خواب مارمولک بزرگ یا مرده باید مراقب باشید. ممکن است خبر نداشته باشید اما دشمنان زیادی در زندگی دارید. تعبیر خواب مارمولک از دید معبران غربی یعنی دشمنان در صدمه زدن به شما پیروز می‌شوند. باید در محل کار خی
مارمولک غواص این نوع خزنده زیبا که بومی کاستاریکاست با شیوه عجیب خود میتواند تا شانزده دقیقه یا بیشتر زیر آب بماند محققین معتقدند با استفاده از حباب روی بینی آنالس ها میتوانند زیر آب به نوعی تنفس کنند.این مارمولک ها در آبهای کم عمق ساحلی و بین صخره ها زندگی میکند و از آبزیان ریز و نوزادان موجودات دریایی تغذیه میکند
برنج و ماش را خوب بجوشان.هویج های آبپز را اضافه کن.صبر کن تا آبش را برچیند.حالا دوتا شعله پخش کن بنداز زیر قابلمه و منتظر بمان تا "دمپختک" بخار بیاندازد و با خیال راحت بپزد.قابلمه را بگذار توی زیرزمین.مارمولک گوشتالوی آنجا همه را میخورد و آرام آرام بزرگتر می‌شود.یک روز با دمپایی میکوبد تو فرق سرت.محتویات لزج معده‌ات پهن می‌شود روی زمین سرد و مرطوب.هیچ کسی جمعت هم نمیکند.مورچه ها ذره‌ذره‌ات را جدا می‌کنند برای قوت زمستانشان.
آفتاب نارنجی غ
امروز هم از
آن روزها بود. از همانها که مارمولک در وجودم خزیده  بود. اسمش را گذاشته­ام مارمولک چون حسی ریز
است اما وقتی در وجود آدمی می­ خزد، پدرش را درمی آورد.  از آن حسهای بدی که در وجود آن پخش می شود و تا
او را از کار و زندگی نیندازد، دست بردار نیست. خلاصه، مارمولک در وجود من می
خزید، گردن درد خسته ام کرده بود و بی حوصله بودن برای کار کردن بر پروژه داشت،
اوقاتم را تلخ می کرد. بنابراین همه شرایط آماده بود تا پیاده روی نروم و بخزم توی
صندلی ام و سر
مارمولک یکی از جانوران مفید برای باغچه و دوست گیاهان است. بنابراین اگر میخواهید سلامت خاک و گیاهان خودرا حفظ یا تقویت کنید، روشهای جذب مارمولک به باغچه را یاد بگیرید.
 در صورتی که نیازهای مارمولکها را تامین کنید میتوانند در باغچه ها و فضاهای سبز شهری و روستایی نیز زندگی کنند. باغچه های در هم ریخته برای مارمولکها شرایط زندگی را فراهم میکنند. مارمولک به مکانی برای پنهان شدن و کمین کردن برای شکار طعمه و تغذیه و استراحت نیاز دارد و همچنین به پن
داشتم به بچه‌مارمولک آن‌شب فکر می‌کردم که توی تاریکی راه‌رو دیدم‌اش؛ خسته و خواب‌آلود بودم؛آن‌قدری که یادم نمی‌آید آن‌ جسم سنگین چه بود؛ فقط می‌دانم گذاشتمش روی مارمولک تا به درک واصل شود که نشد. صبح آمدیم و دیدیم بچه‌مارمولک دم‌اش را جا گذاشته و رفته! یا سوسک آن روز عصر که یک‌هو رفت زیر تخت و در نیامد؛ یا عنکبوتی که ماه‌ها روی سقف هال زندگی می‌کرد و حالا نیست. کجا رفتند؟ شاید از یه سوراخی به دنیای زیرزمین. به این فکر می‌کنم که اگر ز
چگونه با اضطراب و نگرانی مقابله کنیم؟
افرادی که دچار اصطراب و نگرانی هستند در زندگی دچار مشکلات جسمی و روحی زیادی می شوند پس بهتر است که فکری به حال اضطراب درون خود بکنید .در ادامه شما را با روش مقابله با اضطراب آشنا می کنیم
به ادامه بروید
ادامه مطلب
تا حالا به تفاوت مارمولکای سفید با سبز دقت کردید؟
مارمولکای سفید از مارمولکای سبز قشنگترن اما خیلی کند تر از مارمولکای سبزن و همینطور به نسبت خیلی احمق ترن 
پریروز صبح دیدم یه مارمولک سفید روی کتونیم نشسته رفتم نزدیکتر یکم ناز و نوزش دادم بعد گفتم پیشته اما نرفت گفتم پیشته پیشته اما بازم نرفت به خیال خودش با رنگ سفیدش رو کتونی مشکی من تونسته استتار کنه :| 
دیگه اومدم با دستم پیشته بدمش که احمق اعظم یکاره رفت توی کتونی :| 
حالا هر چی کتونی رو ب
یعنی ی کاری کرد کارستون
من خواب بودم دخترک ساعت ده و نیم بیدارشد. منم بیدار کرد پاشدم براش پویا زدم و بهش گفتم خوابم میاد توی همون سالن خوابیدم. خوابم برد و دیگه نفهمیدم چی شد
فقط ساعت 12 با صداش از خواب بیدارشدم. با آرامش ایستاده بود کنارم و گفت مامان ی مارمولک داره روت راه میره. و با انگشتش نشون روی کتفم رو نشون داد  نگاه کردم دیدم راست میگه فقط اینکه مارمولکه مرده بود خشک شده بود، ی تکون دادم مارمولکه از تنم افتاد پایین. با سعی در حفظ آرامش بد
دانلود رایگان فیلم سینمایی مارمولک
فیلم ایرانی مارمولک به کارگردانی کمال تبریزی
کارگردان: کمال تبریزی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1382 | تاریخ انتشار: 2 فروردین ماه 1399
مدت زمان: 110 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
حجم: متفاوت | محصول کشور ایران | تهیه کننده: منوچهر محمدی
خلاصه داستان: رضا مثقالی معروف به رضا مارمولک دزد سابقه‌داری است که بارها دستگیر و زندانی شده اما در آخرین دستگیری، اتهام او سرقت مسلحانه است. رضا را به زند
برخی از افراد در کودکی ، آسیب هایی می بینند که آن ها را تا بزرگسالی همراه خود دارند . این افراد ، در کودکی برای مقابله با درد و رنج ها از یک سری راهکارهای مقابله ای استفاده می کردند که اگرچه در آن زمان کمکشان می کرد اما در بزرگسالی این راهکارها دیگر کارآمد نیست . در واقع، در این موارد کودک درون آسیب دیده برای زندگی آن ها تصمیم می گیرد .
به نقل از سایت روانشناسی فردی فیلیا ، دریافت احساس امنیت در کودکی ، زیربنای داشتن کودک درون سالم در بزرگسالی ا
این پست جهت جلوگیری از اوردوز به علت مصرف کتاب و تلطیف فضای وبلاگ نگاشته شد.
با یک جیغ شروع شد. از پذیرایی به اتاق خواب دویدم، عیال گوشه دیوار جمع شده بود و با انگشت گوشه دیگری را نشان می‌داد و می‌گفت مارمولک.
باز مکالمه همیشگی شروع شد:
- مارمولک که ترس نداره، نمیخورتت که
-ولی من می‌ترسم
-آخه این ترس منطقی نیست
-جواد تو رو خدا بکشش
گفتم باشه صبر کن تو از اتاق برو بیرون.
رفتم مگس کش را آوردم تا حکم قصاص ارعابش را اجرا کنم، ساک و کیف‌هایی که دورش ب
دانلود فیلم مارمولک
»» کیفیت DVD-Rip – تریلر رسمی فیلم ««

ژانر فیلم : درام، کمدی

امتیاز فیلم : ۸٫۶/۱۰ – ۸,۲۶۰ رای

رده سنی : PG 

کارگردان : کمال تبریزی 

نویسنده : پیمان قاسم خانی

بازیگران : پرویز پرستویی، بهرام ابراهیمی، شاهرخ فروتنیان، رضا سعیدی، مهران رجبی 

محصول کشور : ایران 

تاریخ اکران : ۶ اسفند ۱۳۸۳

زمان فیلم : ۱۰۱ دقیقه 

زبان فیلم : فارسی
IMDB , Wiki

خلاصه داستان : داستان فیلم درباره یک زندانی به نام رضا مثاقالی است که به خاطر سریع ب
مارمولک طوقی ( Frilled-neck lizard)
این مارمولک بیشتر شبیه دایناسورهایی است که آدم می تواند در پارک ژوراسیک ببیند. این حیوان به خاطر طوق پوستی و غضروفی بزرگ و چین‌ دار اطراف گردنش به این نام خوانده می‌ شود.او در حالت عادی این پوست را روی بدن خود تا می کند اما هنگامی که احساس خطر کند آن را همانند چتر باز کرده، دهانش را گشوده و گاهی دمش را هم روی بدنش جمع می‌ کند و به این ترتیب چهره‌ ای ترسناک به خود می‌ گیرد.
1. فردا بر میگردیم تهران و از پس فردا باز ری ری و کتابخونه و اشک و آه و گریه و فلان و بهمان و بیسار :|
2. پاندا نباشید! آنقدر خسته! قبل خواب پا شوید بروید خرت و پرت هایی که به صورتتان مالیدید را بپاکید! اگر نپاکید صبح که پا شوید بابا نوئل می آید به صورتتان کلی جوش هدیه می دهد!
 #کلید_اسرار
3. چندتا دوست پیدا کردم. اولیش یه نی نیه :) از این نی نیا که پاشونو میخورن بعد همش تو مرحله تف تفین :)) دوست دومم نی نیه. قد نخود وزن داره! هنوز دوماهشه :) دوست سومم یه سگه
طبق تحقیقات انجام شده
کودکان اغلب ترس‌ها و فوبی‌های پدر و مادر را یاد می‌گیرند
و بعضی اوقات این ترس‌ها به شکل قوی‌تری در کودکان بروز می‌کند
مثلا مادرانی که از سوسک یا مارمولک می‌ترسند
معمولا فرزندانشان هم با این ترس بزرگ خواهند شد.

راه و روش های مناسب برای مقابله با استرس

اضطراب و استرس از مشکلات بسیار رایج در جامعه امروزی است که درصد بالایی از افراد جامعه با آن درگیرند.
استرس ناشی از عوامل متعددی است از قبیل عوامل وراثتی،شرایط نامناسب کاری و زندگی شخصی،زندگی ماشینی،عدم کنترل برروی امورو موارد بسیار زیاد دیگر.
اکنون برای مقابله با این مشکل چه باید کرد؟اگرراه مقابله با این مشکل را نمی دانید از شما دعوت می کنم که با ما همراه باشید .

ادامه مطلب
دانلود فیلم ایرانی مارمولک The Lizard 2004 دانلود رایگان فیلم ایرانی مارمولک The Lizard 2004 با لینک مستقیم با لینک مستقیم و کیفیت : Full HD 1080p + Full HD 720p + Full HD 480p فیلم ایرانی مارمولک Marmoulak به کارگردانی کمال تبریزی
نام فیلم : مارمولک – The Lizard 2004 ژانر : کمدی | خانوادگی زبان : فارسی کیفیت : Full HD 720p + Full HD 480p مدت زمان : 110 دقیقه امتیاز : 8,5 از 10 سال تولید : 1392 سال انتشار : 1398 سال انتشار : 2004 محصول کشور : ایران تهیه کننده: منوچهر محمدی کارگردان : کمال تبریزی, Kamal Tabrizi اطلاعات بی
. مقدمه
جامعه ما جامعه ای است بنیان گرفته بر ارزش های اسلامی و اثر یافته از آموزه های قرآنی و مفاهیم اهل بیت علیه السلام و از دیگر سو دانش روانشناسی امروز ارائه دهنده ای راهکارها و شیوه هایی برای بهتر زیستن است که در قالب های مهارت های زندگی[1] تعریف میشود. با نگاهی پژوهش گرانه و تأمل برانگیز در آموزه های نهج البلاغه راهبردهای کلی و فراگیری را میتوان به دست آورد که برای هر زمان و مکان پاسخگوست (شرفی، ١٣٩٠: ٩٦).
امام علی(ع) در کتاب نهج البلاغه، به
شب‌های امتحان بعضاً به دلیل مصرف یک گالون قهوه تا خود صبح خوابم نمی‌برد و فقط چشم‌هام ُ تا صبح می‌بستم. و دیشب با وجود این که روز به شدت له‌کننده‌ای داشتم تا اذون صبح فقط چشم‌هام ُ بسته‌ نگه‌داشته‌بودم و بعدش که برای نیم‌ساعت خوابم بُرد، با دیدن خوابِ «مارمولک» از خواب پریده‌،  تمام مراحل قبلی را تکرار نموده و در  این لحظه هم که در محضر شما هستم. 
غلبه بر کروناهراسی دشوارتر از مقابله با کرونا
این روز‌ها که شیوع ویروس «کرونا» در بخش بزرگی از دنیا و از جمله کشور ما اذهان عمومی را متوجه خود کرده است، بار دیگر معضل دیرینه آشفتگی رسانه‌ای و خبری مقابله با بحران ناشی از این بیماری را با دشواری‌های جدی مواجه ساخته است. انتشار اخبار دروغ و بزرگنمایی از تلفات و پیامد‌های آن، القای یأس و مقابله با امیدآفرینی، تلاش برای بی اعتبارسازی اخبار و اطلاعات رسمی، دروغ‌پراکنی و تشویش اذهان عمومی بخ
چند روز پیش نشستیم به تماشای فیلم مارموز ساخته کمال تبریزی.
میگفتند شبیه مارمولک است،اما شما بشنوید و باورنکنید که از مارمولک کلی ضعیف تر بود.فیلم یک داستان سیاسی در قالب طنز بود که زندگی مردی
به اسم صمد قدرتی را معرفی میکرد که دنبال ورود به دنیای سیاست بود.
نگاه من:
یک فیلم بی محتوا با کلی شخصیت که هیچ هویتی نداشتند.کاراکترها بدون معرفی و یک شناخت قبلی وارد صحنه میشدند و شروع به جنگیدن باهم 
می کردند.جنگی که نه هدفشون و نه نقشه و ابزارش معلو
در دیدار امیر قطر: علت وضعیت نامناسب منطقه، فسادانگیزی آمریکا و رفقای او است و تنها راه مقابله با آن هم تکیه بر همکاریهای درون منطقه ای است/ باید همکاریهای ایران و قطر در زمینه های مشترک بیش از پیش گسترش یابد/ شرایط کنونی منطقه بیش از پیش نیازمند تقویت ارتباطات کشورهای منطقه و تأثیر نپذیرفتن از القائات بیگانگان است.
جان درون:تقصیر خودت بود.
شرلوک درون:تقصیر من؟؟؟
جان درون:آره.خودت.
شرلوک درون:می دونی چیه،مشکل من اینه که زیادی خوش خیالم.
جان درون:فکر کنم این رو درست گفتی.
شرلوک درون:تو بگو اشتباه من کجاست؟
جان درون:خودت خیلی خوب می دونی.
شرلوک درون:جان،محض رضای خدا بس کن.
جان درون:شرلووووووووووک.
شرلوک درون:باشه جان.بذار به این موضوع فکر کنم.
جان درون:فایده ای هم داره؟؟؟
شرلوک درون:چی؟
جان درون:این که به این موضوع فکر کنی.
شرلوک درون:جان.یک سوال ازت بپرسم؟؟
ج
امروز دنیا درگیر مقابله با #کرونا ویروس است و در این راه تجربیات بسیاری به دست آورده است. از این تجربیات باید در مقابله با ویروس‌های دیگر نیز استفاده شود. یکی از این ویروس‌ها #ابوشا نام دارد. ابوشا ویروس اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی است که فکر و روح بشر را از بین می برد و اگر خطرناک‌تر از ابولا و کرونا نباشد مطمئنا کم‌خطر نیست. این ویروس زندگی عادی بشر را مختل می‌کند. استرس و مشکلات روانی ایجاد می‌کند انسان را از خانواده و اطرافیان جدا ساخته
بوسیله گزارش همشهری انلاین به نقل از ایسنا، سعید عباسپور  با اعتراف این مطلب توضیح داد: با توجه بوسیله شیوع ویروس کرونا و ضرورت ایجاد تمهیدات لازم برای مقابله با گسترش آن درون شرایط احساساتی کنونی و تامین اقلام تک نیاز، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی واردات اتانول برای واحد های تولیدی آزاد شد. وی امتداد داد: واحد های تولیدی مادون بازرسی موسسه حمایت و وزارت بهداشت می توانند برای استعمال و تولید مواد ضدعفونی کننده اقدام به واردات اتانول
هر چه دنیا را برای کودکان امن‌تر بکنیم
و ترس، اضطراب و دلهره را کمتر درون آن‌ها نهادینه کنیم،
کودکان بیشتر می‌توانند دوری پدر و مادر را برای ساعاتی تحمل کنند،
زیرا چنین کودکانی محبت والدین خود را در ذهن دارند
و دنیا را به خاطر این محبت، امن می‌بینند.
تعریف جنگ نرم و راههای مقابله

به نام خدا

مفهوم جنگ نرم (Soft Warfare) در مقابل جنگ سخت (Warfare Hard) است و تعریف واحدی که مورد پذیرش همگان باشد ندارد.

«جان کالینز» تئوریسین دانشگاه ملی جنگ آمریکا، جنگ نرم را عبارت از “استفاده طراحی شده از تبلیغات و ابزارهای مربوط به آن، برای نفوذ در مختصات فکری دشمن با توسل به شیوه هایی که موجب پیشرفت مقاصد امنیت ملی مجری می شود”، می داند.
ادامه مطلب
1- جانوران مهره دار به چند گروه طبقه بندی می شوند؟ آنها را نام ببرید.
پنج گروه؛ ماهی ها- دوزیستان – خزندگان – پرندگان و پستانداران.

2- مار و مارمولک جزء کدام گروه از مهره داران هستند و چگونه حرکت می کنند؟
خزندگان - مار دست و پا ندارد و رود زمین می خزد امّا مارمولک دست و پای کوتاهی دارد و هنگام حرکت،شکمش روی زمین کشیده می شود.

این سوالات در 2 صفحه تهیه و تنظیم شده و شامل 15 سوال می باشد. از قسمت زیر می توانید این سوالات را دریافت کنید.
خب یه وقت هایی هم حرف های آدم ته میکشه حتی اگر مخش سوخته باشه
یکی از دیوار نویس ها خواستند که از ندای درون هم بگیم
من خیلی نمیدونم اما به عنوان طرح بحث این که:
ندای درون را به مثابه وجدان میشه دربارش حرف زد
ندای درون را به مثابه محاکات یعنی همگرایی حس جمعی آنچه در حج هم هست میشه دربارش حرف زد
ندای درون را به مثابه الهام آنچه در حل مسأله به کار میرود میشه دربارش حرف زد
ندای درون را به عنوان پیام هایی از درون شخصیت ناشناخته خود میشه دربارش حرف
یک شتره بود. یا شاید هم نبود. آخه شتره توی خانه نبود. چون مسواکش را گم کرده بود. برای همین رفته بود بیرون تا مسواکش را پیدا کند.
تا مارمولک را دید، گفت: «تو مسواک منو ندیدی؟ می خوام دندونام رو مسواک کنم.»
مارمولک دُمش را تکان داد و گفت: «نه که ندیدم، آخه مسواک تو به چه درد من می خوره.»
شتره رفت و مارِ فیس فیسو را دید، گفت: «تو مسواک منو ندیدی؟»
مارِ فیس فیسو گفت: «بله دیدم. تو دست مورچه خانوم بود اما نمی دونم مسواک تو، توی دست اون چیکار می کرد.»
شتره
 تبیین‌ عقاید شیعه‌ به‌ بهترین‌ بیان‌ و زیباترین‌ شکل‌ از جمله‌ مسائل‌ مهمی‌ است‌ که‌ باید نسبت‌ به‌ آن‌ اهتمام‌ شود و برای‌ مقابله‌ با تهاجم‌ دشمن‌، توجه‌ مضاعف‌ به‌ این‌ نقطه‌ حساس‌، ضروری‌ است‌. ۱۳۷۴/۰۲/۳۰
وقتی کسی تعریف میکنه که یه مارمولکو کشته من غش میکنم و مدام بهش میگم چطور تونستی؟؟؟
اگه ببینمش که ممکنه تا مرز سکته هم برم
درمورد سوسک هم حداقل جیغ میکشیدم که از وقتی تو خونه قبلی لونه کردن صمیمی تر شدیم باهم :)
در مورد مار نمیتونم فک کنم! و اگه فیلمشو ببینم حتما شب خواب وحشتناکی از خواهم دید!
.
.
.
اما همین من سر کلاس آزمایشگاه فیزیولوژی
وقتی قرار بود نواسانات ماهیچه پشت پای قورباغه رو اندازه گیری کنیم داوطلب شدم از طرف خانوم ها قورباغه ی بی نو
یکی از مشکلاتی که ممکن است بسیاری با آن روبرو شوند این است که هرگز یاد نگرفتید که چگونه احساسات خود را بطور مؤثر مدیریت کنید. از کودکی استراتژی هایی را برای مقابله با حوادث پریشانی و واکنش هایتان نسبت به آنها ایجاد کردید. این مانورهای دفاعی تا حدی نتیجه خلق و خوی شما و بخشی از مدلهای نقش هایی بود که در موقع رشد مشاهده می کنید. روش های مدیریت احساسات دردناک ، البته ، در بحران مشکلات زندگی موثر است و به شما کمک می کند تا از فراز و نشیب های عادی زن
هیچکس از هیبت ظاهری آمریکا نباید بترسد. نه از هیبت آنها نه از ثروت قارونهای اطراف خلیج فارس/ آمریکا در درون، مشکلات زیادی دارد. دولتشان منسجم نیست؛ طبق گزارش خودشان 41 میلیون آمریکایی دچار گرسنگی اند. 2 میلیون و 200هزار زندانی و بالاترین آمار مصرف مواد مخدر را دارند و 31 درصد تیراندازیهای جمعی در آمریکاست/ در سیاست مقابله با جمهوری اسلامی هم قطعا آمریکا شکست خواهد خورد.
چرا انسان ها تمایل به اعتراف دارند؟
چرا انسان ها نمی توانند چیزی در دورن شان نگه دارند؟
چرا من باید بگویم که درون من چه می گذرد و در نهایت چرا انسان ها پیوسته به دنبال یارِ غار و سنگ صبور می گردند؟
چرا انسان ها از نگه داشتن حرفی در درون و فکری در درون ابا و ترس دارند ؟
در محفل انس با قرآن: قرآن نیاز امروز ماست. کل جامعه بشری نیاز دارند به قرآن. قرآن است که با استکبار با ظلم، با کفر بالله صریحا مخالفت و مقابله میکند. قرآن است که با طغیان و طاغوت با قدرت مقابله میکند. اینها گرفتاری امروز بشر است/ اینهایی که میبینید عربده میکشند در موضع ریاست جمهوری یا پادشاهی فلان کشور علیه ثبات و آرامش کشورها همانهایی هستند که قران بر سر آنها داد کشیده است
سلام  دوستای گلممم، یه مقاله درباره خزندگان براتون آماده کردم 
اصلا بیاید از اول شروع کنیم! چه چیزی خرنده رو خزنده میکنه؟!
خزنده پوستی پولک دار داره، تخم میگذاره و «خون سرد» هم هست. یعنی بدن خزنده گرما تولید نمی کنه و به اندازه ی محیط گرم و سرد میشه. (بیچاره ها) مارمولک ها، مار ها، لاک پشت ها، و تمساح ها همه خزنده اند. حالا بیاین چند تا از این خزنده ها رو توضیح بدیم مثل... مار ها و...!! 
مار ها
مارها همه شون گوشت خوارن. بعضی از اونها حشره و کرم می خو
رئیس جهاد کشاورزی آب پخش گفت:جمعیت میلیاردی ملخ های صحرایی از امارات و عربستان به سمت جنوب کشور مهاجرت کرده اند و اگر بدرستی با آنها مقابله نشود تا 5 سال مهمان ما خواهند بود.
به گزارش سفیر جنوب؛مهندس محمد اسماعیل شفیعی در نشست شورای اداری بخش آب پخش اظهار داشت:جمعیت میلیاردی ملخ های صحرایی از امارات و عربستان به سمت جنوب کشور مهاجرت کرده اند و اگر بدرستی با آنها مقابله نشود تا 5 سال مهمان ما خواهند بود.
ادامه مطلب
درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه فرود امده تصورکنیدوتصویرذهنی خودرابنویسید انشا کوتاه درباره فضاپیما روی کره ماه انشا درون یک فضاپیما روی کره ماه درون یک فضاپیما را که روی کره فرود امده است تصور کنید و تصور ذهنی خود را بنویسید انشا تصور کنید درون یک فضاپیما هستید که روی کره ماه توقف کرده اید انشا فضاپیما که روی کره ماه فرود امده انشا درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه فرود آمده انشا درباره تصویر ذهنی از کره ماه
ادامه مطلب
یک متخصص پوست، مو و زیبایی در این مورد گفت : اکثریت افرادی که بعد از اصلاح جوش می‌زنند نیاز به درمان پوستی ندارند چرا که پس از مدتی بدون هیچ درمانی مشکل پوستی‌شان حل خواهد شد.

دکتر خلیل صداقت‌پیشه اظهار کرد: خارج شدن مجرای ساقه مو موجب التهاب و مسدود شدن مجرا و ایجاد فولیکول و به بروز جوش منجر می‌شود.

ادامه مطلب
گاهی امری درونی نباید در بیرون انعکاس یابد و لازم است مانند رازی در درون باقی بماند.
گاهی لازم است فرد از خود رفتار و حالاتی را بروز دهد که در درون او نیست و یا خلاف آن است.
آنچه که باید در رابطه با انتقال درونیات به بیرون مورد توجه فرد قرار گیرد هم‌راستایی درون و بیرون با حق و حکم الهی است. چه اینکه درون و برون انسان با یکدیگر در یک راستا قرار بگیرند یا نگیرند.

+نمیتونم منبع بزنم! :/
دستور فرمانده معظم کل قوا به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در زمینه مقابله با کرونا
حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا با صدور فرمانی به سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از خدمات نیروهای مسلّح به مردم در زمینه مقابله با ویروس کرونا تقدیر کردند...
ادامه مطلب
تردیدی نیست که مثبت بودن و خوش بین بودن باعث می‌شود هنگام رسیدن به فرصت، توجه و استفاده از فرصت‌ها آسان تر شود.اما اگر مجبور باشید با افراد منفی مقابله کنید، مثبت ماندن دشوار است، مقوله ای که متأسفانه درصد زیادی از جمعیت محل کار را شامل می شود.
در اینجا کارهایی که می‌توانید انجام دهید تا از افراد منفی تاثیر نگیرید را شرح می دهیم:در صورت امکان از آن‌ها خودداری کنید. ادامه مطلب
بهترین راهکارها برای مقابله با استرس
روشهای زیادی در علم روانشناسی برای مقابله با استرس و اضطراب وجود دارند که بواسطه آنها می توان استرس و اضطراب را از بین برد. اما با توجه به تجربیاتی که در طول سالها فعالیت بدست آورده ایم تکنیک Relaxation یا روش آرامش بخشی بهترین روش برای از بین بردن استرس و اضطراب است. استفاده از این روش و به طبع آن رسیدن به حالت آرامش مزایای بسیاری دارد که بخشی از آنها عبارتند از:
از بین رفتن تپش قلب و برقراری ریتم منظم در تپش ق
عناصر HTML (زبان نشانه گذاری Hypertext Markup Language) از لحاظ تاریخی به عنوان عناصر بلوک سطح یا عناصر درون خطی دسته بندی شدند. عناصر درون خطی هستند که فقط فضایی را محدود می کنند که توسط برچسب ها تعریف عنصر را، به جای شکستن جریان محتوای، اشغال می کنند. در این مقاله، ما عناصر درون خطی را بررسی خواهیم کرد و این که چگونه از عناصر بلوک سطح متفاوت است
درون خطی در مقابل عناصر سطح بلوک: تظاهرات بخش
ادامه مطلب
هنگام پاکسازی وب سایت ها، یکی از پیچیده ترین بخش های کار ما حصول اطمینان از پیدا کردن همه backdoor  هاست. اغلب مواقع، مهاجمان به مکان های مختلف سایت کد تزریق می کنند تا احتمال نفوذ دوباره به سایت را بالا برده و تا حد ممکن دسترسی به سایت را حفظ کنند. تحقیقات نشان می … نحوه‌ی مقابله با تروجان ها
منبع : وبلاگ ایران سرور
متخصصان باربری درون شهری سپند بار با انواع خدمات جابجایی طراحی شده در کل مراحل از برنامه ریزی گرفته تا بسته بندی و بارگیری به شما کمک خواهند کرد. باربری درون شهری سپند بار به ارائه خدمات بی عیب و نقص می پردازد. با توجه به تجربه و مهارت بالایی که پرسنل آن ها دارند […]
نوشته باربری درون شهری اولین بار در سپند بار. پدیدار شد.
باربری درون شهری
منبع : سپند بار
سربار غم خود شده ام  میچکم از سر یک خار درون دل شب
که از ساقه ی یک گل بی رنگ به بیرون جسته
میچکم از دل یک فرض محال به یک کاسه ی شک
یا که از فرط فراق من و اندیشه ی روز
میچکم روی زمین یک خواب
به زمان می نگرم 
راهزن می آید در یک آن
کاروان رویا را به یغما می برد
به زمان می نگرم 
در مرگی به تن مردی خوش آمد میگفت 
مرد بی چاره به دربان خیره
به امید خواب دیدن زیر لب از طرب صبح میگفت 
به زمان می نگرم 
سربار غم خود شده ام
جام از دست من افتد به درون یک راز
راز از
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوانبه نقل از پایگاه خبری کنگره آمریکا [هیل]، نتایج نظرسنجی جدید نشریه وال استریت ژورنال و شبکه ان بی سی حاکی از آن است که بیش از نیمی از آمریکایی‌ها از اقدام دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مقابله با شیوع ویروس کرونا ناراضی هستند و معتقدند او در ابتدای وقوع بحران، آن را به اندازه کافی جدی نگرفته است.
بر این اساس، ۵۲ درصد رای دهندگان اعلام کردند ترامپ در اطلاع رسانی به موقع و اقدام سریع برای مقا
چند روزی بود ارتش مورچه‌ها به اتاق من بینوا هجوم آورده بودند. اوایل فقط اطراف دیوار رژه می‌رفتند، من هم کاری به کارشان نداشتم و اطرافشان نمی‌نشستم. اما از دیروز و امروز به سمت کتابخانه‌ام هجوم برده بودند و نزدیک کتاب‌هایم کشیک می‌دادند. خب من هم احساس خطر کردم و علیرغم میل باطنی‌ام جاروبرقی را برداشتم و به سمتشان گرفتم. خدا شاهد است همین الان که دارم برایتان این ماجرا را تعریف می‌کنم گریه‌ام گرفته. با چه سنگدلی لوله‌ی جاروبرقی را به س
حنجره که تنه تولیدکننده نغمه در مردم است درون لحظه بلوغ به علت فراز روبیدن مدل هورمون مردانه یا تستوسترون رشد می کند. رشد کردن و محکمی یافتن نخ های صوتی درون حنجره باعث بم تر شدن نغمه می شود. این رشد زننده طناب های صوتی درون مبدا ممکن است باعث شود صدای پسر نوجوان نخراشیده شود که معمولا فقط چند ماه طول می کشد و به تدریچ فرد با آن تطبیق می نرم. افراد تو زمان های متفاوتی کبیر می شوند و بنابراین این تغییرات لحن تو فدایی پسران زودتر و درون برخی دیگر
به استناد سایت حقوقی دینا یکی از مشکلاتی که امروزه افراد با آن دست به گریبانند مزاحمت و پر سر و صدا بودن همسایه است . ما در این مقاله به بررسی راهکار های مسالمت آمیز و قانونی برای حل این مشکل پرداخته ایم . از جمله راهکار های قانونی برای مقابله با پر سر و صدا بودن همسایه می توان به ارسال اظهار نامه و طرح دعوا در شورای حل اختلاف اشاره کرد . البته به علت هزینه بر و زمان بر بودن راهکار های قانونی توصیه ما این است که ابتدا با استفاده از روش های مسال
گنج در درون ماست و ما از آن بی خبریم. بخشی از وجود ماست. و ما همه جا آنرا جستجو می کنیم مگر در درونمان. از اینروست که بدبخت و بیچاره و ناکام و ناامیدیم.

به درون خود بنگر! به وجود خود بنگر تا پادشاهی خداوند از آن تو شود. تو هرگز این گنج را گم نکرده ای، حتی برای یک لحظه. 

در حقیقت، حتی اگر بخواهی آنرا گم کنی نمی توانی. گنج، خود وجود توست. اما تصمیمهایی که گرفته ای، حماقتهایی که به خرج داده ای تو را گدا ساخته است.

فراموش کرده ای که چگونه زبان نوش
به نظرم باید به درون خودمان سفر کنیم
جایی که خشم در مقابل غم قرار گرفته است
جایی که خشم دارد در گنجه دل پنهان می شود
جایی که ترس در ناخودآگاه ما ریشه می دواند
باید برویم و از نزدیک تقابل درون را ببینیم
درست همان جایی که لبه پرتگاه ایستاده بودیم
همان جایی که تعارض ها شروع شد
من به دنبال تقابل این تعارض ها هستم
جایی که برای حفظ عشق و علاقه، فاصله میگیریم 
تا خشم عشق را نابود نکند
باید به درون خویش سفر کنیم
و با خود درون روبرو شویم
باید آن کودکی که
راهکارهایی برای مقابله با مشکلات مالی در تالار پذیرایی وجود دارد. پس اگر جزو تالاردارهایی هستید که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنید، با این مقاله همراه باشید.

در هر کسب و کاری، به وجود آمدن مشکلات مالی دور از ذهن نیست. در هر مقطعی ممکن است برای یک کارآفرین چنین مساله ای پیش بیاید. مهم نحوه برخورد ما در مقابله با این نوع مشکلات است.
یکی از مهم ترین نکات راجع به مشکلات مالی، شناسایی دلیل آن هاست. خیلی مهم است که گزارشات دقیقی از نحوه کارکر

درون ما ، ما را بس .به نظرم همیشه درون خود آدم ها برای خودشان کافی‌ ست و همین درون می داند حقیقت چیست .برای من همیشه ، همین کافی بوده‌ است . همین که بدانم خودم در درونم چه کسی هستم و چه کاری انجام می دهم و با چه تفکر و هدفی آن را انجام می دهم .برای من همین کافی‌ ست و به همین علت در بسیاری مواقع فقط سکوت می کنم و گاهی کنار می روم . اگر که در بیرون بدن راه فراری باشد مانند حرف زدن ، توضیح دادن و دروغ گفتن ، در درون هیچ راه فراری نیست . هیچ . و همین برا
نهم. لیون توله‌سگ شکاریمان بود؛ یک سگ اصیل و نژاددار قهوه‌ای رنگ. وقتی بابا او را به حیاط خانه آورد، قد و قوارهٔ دمپایی شستی صورتی‌رنگ من بود و خیلی کوچک. کم‌کم بزرگ شد. آن‌روز قرار بود من بهش غذا بدهم. نزدیکش که شدم فهمیدم زنبوری دماغش را نیش زده و عصبی است. غذایش را در ظرف خالی کردم و پایم را جلو بردم تا زنبور را بکشم که ناگهان... بله! لیون حمله کرد و دندان‌های نیشش را تا ته فرو کرد در زانوی کوچک من هشت‌ساله! او از نیش زنبور عصبانی بود و دق و د
 Shirazart.blog.ir 
۱- روش نقش انداختن بر روی لوح فلزی به وسیله ی واکنش اسید بر روی لوح .نخست طرح بر روی یک غشاء مقاوم به اسید با سوزن حک می شود تا سطح فلزی زیر آن آشکار گردد .سپس لوح در درون حمام اسید غوطه ور می شود و اسید به درون خطوط خراش خورده ی طرح نفوذ می کند .هر چقدر لوح مدت بیشتر در درون ظرف اسید بماند ، عمق خطوط بیشتر می شود .گاه برای تاکید بیشتر بر برخی نقاط خاص از طرح می توان باقی قسمت ها را با لاک الکل پوشش داد و سپس این کار را مجدداً تکرار کرد ‌.
تابستان است و لابد خیلی هایمان درگیر سوسک و پشه و مورچه. چگونه بدون سم پاشی و کشتن حیوانات، از دستشان خلاص شویم؟
۱_ نور را از فضا دریغ نکنید. خاصه نور خورشید زیبا را. 
۲_ اب و غذا را با در باز در فضا نگه داری نکنید. 
۳_ بریزید بیرون و حسابی تمیز کنید. 
۴_ درزهای خانه را با صابون گلنار سبز پر کنید.
۵_ با جست و جو در اینترنت ادویه ، روغن یا سرکه ای که باعث فراری دادن جانور خانه تان میشود را پیدا کنید. فلفل روی مورچه ها و نعنا روی سوسک ها جواب میدهد. به شد
تو میمونی و ی میل و نفس سرکش که اتیشت میزنه از درون، ولی به علت اینکه‌سرت شلوغ شده و سنت رفته بالا،بخوانی هم نمیتونی کاری کنی.جونشو نداری.پس ‌سه تا حسرت برات تازه میشه؛
یکی اینکه چرا جون نداری ازش استفاده کنی و عکس حسرت میخوری.
دو اینکه چرا اصلا تا جوانش بودی رامش نکردی ک اینطوری تو پیری و ناتوانی اذیتت نکنه.
و از همه مهمتر این که میفهمی مقابله ات با خواهش نفسانی  به خاطر تقوا هرگز نیست! بلکه به خاطر حال نداری و جون نداشتنه!بنابراین دروازه ها
باهمکاری دبیرستان دخترانه بشارت شهرستان اراک ،کارگاه آموزشی مقابله با آسیبهای اجتماعی با موضوع نحوه استفاده صحیح از فضای مجازی با حضور کارشناس مربوطه برگزار گردید.در انتهای کارگاه آموزشی پرسش وپاسخ بین شرکت کنندگان وکارشناس مطرح گردید.

پس از شکست فتنه 88 و حساس شدن دستگاه‌های امنیتی نظام در این زمینه، طراحان پروژه‌های ضدامنیتی برای مقابله با ایران، به این نتیجه رسیدند که دیگر تقابل مستقیم و صریح در عرصه سیاسی، جواب نمی‌دهد. از این رو، در طراحی‌های جدید، دو نکته در دستور کار قرار گرفت:
نخست، تشکیک و تخریب مبانی فکری، فقهی و سیاسی اندیشه «ولایت فقیه»
دوم، تقابل سازی با نظام و ایجاد دوقطبی‌های مختلف با حکومت در حوزه‌های فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی و البته دینی.

در هر دوی
مقاله راه کارهای برای میگرن

چند راهکار برای مقابله با سردردهای میگرنی   میگرن تنها یک سردرد ساده ‏نیست، بسیاری از اوقات با علائم مختلف و آزاردهنده همراه است که عملکرد و فعالیت‌های روزانه فرد را مختل ‏می‌کند . فرمت پی دی اف 10 صفحه ...
دریافت فایل
مقاله راه کارهای برای میگرن

چند راهکار برای مقابله با سردردهای میگرنی   میگرن تنها یک سردرد ساده ‏نیست، بسیاری از اوقات با علائم مختلف و آزاردهنده همراه است که عملکرد و فعالیت‌های روزانه فرد را مختل ‏می‌کند . فرمت پی دی اف 10 صفحه ...
دریافت فایل
چرا مهدویت و رسانه؟
⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟
اندیشه منجی گرایی، اندیشه ایست که با فطرت انسان گره خورده است. در زمان ما که نظریه ها و اندیشه ها به مقابله با هم برخاسته اند، اندیشه مهدویت شیعی که دارای ظرفیت و توانایی بالایی برای نجات و سعادت انسان است، مورد هجمه های سنگین و بی وقفه از سمت غرب و اندیشه های آن قرار گرفته است.
امروزه دشمن برای مقابله با اندیشه مهدویت، دیگر سراغ قدرت سخت نمی رود؛ بلکه راهکار مقابله را در قدرت نرم جستجو میکند. از ای
برای برخی از افراد، مقابله با اضطراب اجتماعی به معنای دوری از انواع رویدادهای اجتماعی، از جمله مواردی است که به طور معمول می تواند موجب سرگرمی و شادی باشند، مانند میهمانی یا مراسم فارغ التحصیل و ….
به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، اضطراب اجتماعی می تواند منجر به انزوا و کاهش اعتماد به نفس شود. با انجام چه کارهایی می توانیم بر این اضطراب غلبه کنیم؟
۱- از راه های منفی دوری کنیم
حالات منفی عاطفی و روانی مرتبط با اضطراب اجتماعی می تواند منجر به علائ
فرایند های غیر فعال:حرکت مواد به سمت یک شیب غلظت پایین در نتیجه انرژی جنبشی مواد،نیازی به مصرف انرژی سلولی ندارد و تا زمان برقراری تعادل(در صورتی که با آن مقابله نشود) ادامه می یابد
1)انتشار ساده:حرکت مواد کوچک در جهت شیب غلظت پایین از عرض یک غشای دارای نفوذ پذیری انتخابی:مثل تبادل اکسیژن و دی اکسید کربن بین خون و بافت های بدن
2)انتشار تسهیل شده:حرکت یون ها و مولکول های کوچک در جهت شیب غلظت پایین آن ها،از عرض یک غشای دارای نفوذ پذیری انتخابی به
محمد نفریه رئیس ستاد مقابله با بیماری‌های واگیر سازمان بهزیستی ایران از آمادگی این نهاد برای بازگشایی مهدهای کودک در مناطق سفید در صورت تایید ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد. محمد نفریه گفته بخش اداری مهدها بازگشایی شده‌اند و آموزش مربیان برای اجرای دستورالعمل‌ها در حال اجراست.
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 1080×1080]
مشاهده مطلب در کانال
جزئیات نحوه انجام امور اداری و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در دوره فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با ویروس کرونا
دکتر طهرانچی بخشنامه نحوه انجام امور اداری و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در دوره فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با ویروس کرونا را ابلاغ کرد.
ادامه مطلب
بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از  تسنیم، «ستاد مبارزه با کرونا تو بازی» از چندی پیش با دستورمسعود سلطانی فروزیر ورزش و جوانان کار خویشتن را آغاز کرد تا بخاطر مقابله با این ویروس خطرناک اقدامات لازم صورت بگیرد و همه مجموعه های ورزشی به رخ یکپارچه و زیر نظر این ستاد فعالیت های مربوط را ارتکاب دهند. چهارمین و البته آخرین اطلاعیه این ستاد روز شنبه منتشر شد که در آن اعلام شد همه مجلس های ورزشی (غیر از پیاده روی) و سالن های ورزشی و استخرها اعم
با توجه به  نوع محصول (تک لایه و یا دو لایه) پلی استر و تیشو (پشم شیشه) درون تشتک قیر قرار می‌گیرند. پس  از آن با مواد پرایمری یا قیر دمیده ترکیب میشوند.
همینطور ضخامت لایه به وسیله مجرای خروجی که در بالای تشتک قیر قرار دارد شده تنظیم میشود.
پس از آن ورق آلومینیومی به لایه ای آغشته به مواد، میچسبد و درون حوض آب می‌شود. لایه با عبور از حوض آب  از بین غلطکها سرد میشود.
وارد مرحله بعد می شویم. در این مرحله پلاستیک به پشته لایه  آن اضافه می‌شودد و عا
همشهری آنلاین- سحر جعفریان:ناخدیی که از ساکنان منطقه 9 به شمار می آید و تو بنیان تولید نان فعالیت می کند می گوید: «نزدیک به ۴۰ سال کاسبی درون این محل، مرا با همسایه ها به یک خانواده تبدیل کرده است. به همین برهان روشویی را مقابل مغازه ام گمارش کردم تا مراجعه کنندگان به نانوایی قبل از خرید در قیافه نیاز دستشان را بشویند. » ناخدایی امتداد می دهد: «کرونا برای من بهانه شد تا این کار را ارتکاب دهم. چون قدیم دلم می خواست مقابل مغازه ام جایی برای شست وشو
غده درون‌ریز و متابولیسم یا اندوکرینولوژی (به انگلیسی: Endocrinology) شاخه‌ای از بیولوژی و پزشکی است که با دستگاه درون‌ریز و بیماری‌هایش سر و کار دارد.
پزشک فوق تخصص غدد به بررسی بیماریهای غدد درون ریز و ارایه درمان یا کنترل این اختلالات میپردازد. غدد درون ریز در بزرگسالان شامل غدد تیرویید، فوق کلیوی، بخش درون ریز لوزالمعده و غدد لنفاوی میباشند. همچنین بررسی اختلالات رشد و کوتاهی قد و بررسی علل و درمان بلوغ زودرس، اختلالات قائدگی و پرمویی، بیم
#کلمه ای خواهم ساخت...

دلــم کلبـه ای می خــواهــد
کلبه ای خواهم ساخت
درون جنــگـل و باران
آن دورها
بـه دور از رنـگ آدم هــــا،
مـن و آوازِ شوکاها
مـن و آواز آب رود
مـن و یــک کلبــه ی پـــر دود
مـن و چــای قند پهلو
کنار خیام و حافظ با شاملو
بـه دور از ننــگ
به دور از نـــام،
به دور از غـوغــا و هر بلـوا،
بـسـان بــــرگ که از شاخه جــدا گــردد
درون مـن پُــر از شــورش
پُــر از فـریـــاد
درون جنـگل و باران
دلــم یـک کلبــه می خــواهــد.
#سعید_فل
مدتها بود از فضای مجازی خودخواسته فاصله گرفته بودم تا اینکه ویروس کرونا هم که از مخلوقات ذات اله است من و مردم دنیا رو همون طور که به درون خانه ها برد به درون خودشون هم برد . دیدم فاصله زیادی بین من و خیلی از زوایای زندگی م ایجاد شده . دست به کار شدم . به دوست داشتنی هام فکر کردم به خاطراتم که کم فروغ شده بودند و به همه چیز نگاهی دوباره کردم . واقعا برسر خودمون چه آوردیم . به نظرم استقرار و سکینه اصالت درست نگریستنه. شیطان همان طور که ابناء بشر رو ب
لغو سفر به گرجستان

یکشنبه هفته پیش گرجستان مرز هوایی خود را با ایران بستسازمان هواپیمایی گرجستان جهت مقابله با ورود ویروس کرونا به این کشور با ارسال نامه ای از عدم صدور اجازه برای هواپیماهای ایرانی به مقصد تفلیس خبر دادروابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم ایر نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که به دلیل عدم صدور اجازه برای انجام سفر به تفلیس، پایتخت گرجستان کلیه پروازهای ورودی به شهر تفلیس تا اطلاع ثانوی لغو شده است وتنها پرواز بدون مسافر ای
بعله، فوقع ما وقع، پس شد آنچه شد :) 
دوباره موسم رفتن به خوابگاه رسید. خوابگاه جدید، همون قدر که قبلی خوب و تمیز و درست و حسابی بود؛ خیلی پکیده و درب و داغونه و البته دور از دانشگاه که تنها مسیر مناسب، پیاده رویه. و از همه چیز بدتر اینه که باید همزیستی مسالمت آمیز داشته باشم با جانوران زبان آدم نفهم، اعم از: سوسک و مارمولک و گربه که در اتاق ها و راهرو ها رویت شده و علاوه بر اونها، هم اتاقی ها. گاهی تحمل کردن این شرایط برام خیلی سخت و آزاردهند
توبه به درون یا توبه به خویشتن چیست؟
توبه به معنای بازگشت است. بازگشت به اصل و ریشه. بازگشت به حقیقت. بازگشت به خیر و سعادت. و بازگشت به خدای متعال...
اساسا توبه را همواره بازگشت و به خداوند و پوزش خواستن از محضر او دانسته اند.
اما در واقع چنین نیست.
زیرا گام اول و اساسی در توبه بازگشت به خود و ارزیابی عملکرد خویش است. هنگامی که نفس آدمی عملکرد خویش را ناسازگار با حقیقت  و درستی در می یابد، پشیمان و اندوهگین می شود و برای جبران و اصلاح آن به محضر خ
وای خدا من این قضیه پیر درون داشتن رو برای دو نفر که به شدت این اخلاق رو دارن، توضیح دادم،
یکیشون همون جا بغض کرد و گریه کرد و تایید کرد که درسته،
یکی دیگه شون هم کلا سیستمش به هم ریخت!
حرفای من اینقدر واقعی هست؟! ترسیدم! اون بنده خداهایی که این ها رو خوندن اینجا و در نهان دارن خودکشی میکنن رو معذرت میخوام ازشون.
چرا مهدویت و رسانه؟

⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟

اندیشه منجی‌گرایی، اندیشه‌ایست که با فطرت انسان گره خورده است. در زمان ما که نظریه‌ها و اندیشه‌ها به مقابله با هم برخاسته‌اند، اندیشه مهدویت شیعی که دارای ظرفیت و توانایی بالایی برای نجات و سعادت انسان است، مورد هجمه‌های سنگین و بی‌وقفه از سمت غرب و اندیشه‌های آن قرار گرفته است.

امروزه دشمن برای مقابله با اندیشه مهدویت، دیگر سراغ قدرت سخت نمی‌‌رود؛ بلکه راهکار مقابله را در قدرت نرم جس
چرا مهدویت و رسانه؟

⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟

اندیشه منجی‌گرایی، اندیشه‌ایست که با فطرت انسان گره خورده است. در زمان ما که نظریه‌ها و اندیشه‌ها به مقابله با هم برخاسته‌اند، اندیشه مهدویت شیعی که دارای ظرفیت و توانایی بالایی برای نجات و سعادت انسان است، مورد هجمه‌های سنگین و بی‌وقفه از سمت غرب و اندیشه‌های آن قرار گرفته است.

امروزه دشمن برای مقابله با اندیشه مهدویت، دیگر سراغ قدرت سخت نمی‌‌رود؛ بلکه راهکار مقابله را در قدرت نرم جس
بوسیله گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا ظفرقندی، با عنوان این مطلب که در حال مجهز دو بغرنج اساسی در حوزه پزشکی حیات دارد، گفت: مشکل نخست درونی است، متاسفانه همکارانی وجود دارند که با نحوه عملکرد نادرست خود موجب سلب اعتماد رابطه بین مردم و جامعه پزشکی می شوند که این یک صدمه است به همین برهان پالایش از داخل برای ما یک لزوم است. مهتر کل نظام پزشکیمشکل دوم را عوامل بیرونی دانست و گفت: عده ای نیز با رصد و بزرگنمایی قصور عده قلیلی از همکاران و شمول آن ب
از وقتی که از خواب بیدار شدم یک بند در مغزم با خودم حرف زدم ، هر وقت این حالت را پیدا میکنم ، یک نفر درون من می‌گوید : اوف نه توروخدا دوباره شروع نکن ، حوصله نق زدناتُ ندارم:/ شاید من کودک درون ندارم ، به جایش یک بالغ درون دارم که خیلی کلافه و خسته شده.و کودکم بیرون است:// من نق هایم را به جان خودم میزنم .حرص هایم را سر خودم خالی میکنم. مثلاً همین الان اینقدر وراجی کسی درون مغزم زیاد است که صداهای اطراف شبیه صدای ناخن کشیدن روی شیشه است و من باید با
چرا مهدویت و رسانه؟

⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟

از لحظه ای که پا درون بیت گذاشته ام خورشید یک بار به دور زمین چرخیده و به جای پیشینش بازگشته. یک روز و شب کامل درون بیت بودم و نمی دانم که این میهمانی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. پیش از من کسان دیگری نیز پا درون این خانه گذاشته اند. کلیدداران بیت به قصد غبارروبی و رسیدگی به خدایان سنگی، پیکره تراشانی که خود باید حاصل دسترنج شان را درون بیت سکنی می دادند، بزرگان قبایل و آنان که به دعوت و اجازۀ کلیدداران کعبه پا درون این مکان مقدس گذارده اند. ام
اوج وقاحت و گستاخی بعضی ها اونجایی نشون داده می شه که توی دعوا بصورت یک طرفه هرچی از دهن کثیف شون در میاد و لایق خودشونه به منتقدین ، مخالفان و دریک کلام دژمنان میزنن ، و طرف مقابل رو وادار به سکوت میکنند که هیچ ، بعدش ادعای مظلومیت هم میکنن  و میگن دژمناااان باید عذر خواهی کنن تا ما کوتاه بیایم   
آدم اصلا از بهت لال میشه نمیدونه اسم اینارو چی بذاره که درخور باشه !!!
وبلاگ زدن یکطرفه ، به یک دختر بی گناه میگه موذی مارموز مارمولک آب زیرکاه آش
موریارتی درون:تو دیگه شکست خوردی.احتمال موفقیتت صفر درصده. 
جان درون:اه باز این اومد.شرلوک به حرف هاش گوش ندی ها.این فقط بلده انرژی منفی بده.متاسفم براش. 
من:با تلاش اندک و کمی که تا الان داشتم واقعا احتمال موفقیتم صفر درصده.
موریارتی ذرون:  (نیشخند می زند.)
جان درون:اوه نه شرلوک.اون همین رو می خواد.می خواد ناامیدت کنه.
مای کرافت درون:ولش کن این نازنازو رو.
من:من هرچی که باشم،نازنازو نیستم.
مای کرافت درون:پس ثابت کن.
موریارتی درون:ثابت کنه؟چی رو
همشهری آنلاین/ زینب زینال زاده: در این همایش که به بستگی گرامیداشت هفته دیابت بوسیله همت مرکز دیابت یاس و شهرداری منطقه 6 تهران برگزار شد، زیاد از یکصد نفر از متخصصان غدد، قلب و عروق و اعصاب و روان  و جمعی از شهروندان منطقه 6 آستان داشتند . متخصصان شرکت کننده تو این همایش با اشاره به محدودیت های بلای ناگهانی دیابت به عنوان « بیماری خاموش» به توضیح علل علمی ابتلای افراد به این بلای ناگهانی سخن گفتند و مداومت کردند پیشگیری، بهترین وضع مقابله ب
آسیب های دوران کودکی ، علاوه بر تأثیرات کوتاه مدت ، پیامدهای بلندمدتی بر زندگی افراد دارد به طوری که ممکن است تا آخر عمر افراد بر اساس احساسات حل نشده ناشی از کودکی ، تصمیمات مهمی برای زندگی خود بگیرند و در واقع این اتفاق به این معنی است که کودک درون آسیب دیده تصمیم گیرنده زندگی آن ها است . این مسئله نشان دهنده اهمیت درمان کودک درون است .
به نقل از سایت روانشناسی فردی فیلیا ، افراد با استفاده از روش های شفای کودک درون از جمله صحبت با کودک درون

طرح فاصله گذاری هوشمند به نظر من بازی با کلمات برای سرپوش گذاشتن بر همان روش ایمنی گله ای یکی از سه راه حل مقابله با کرونا است.
یک نگاه اجمالی به حضور مردم در خیابان ها هیچ جای شک و شبهه باقی نمی گذارد که میزان رعایت افراد جامعه از پروتکل های ایمنی و بهداشتی مقابله با کرونا در چه حدی هست.
خیلی ها را می بینی که در عمل هیچ اعتقادی به وجود مهمان ناخوانده ای به نام کرونا ندارند و با بیخیالی تمام مشغول برنامه های روزانه خود هستند حتی با شدت بیشتر
من:امروز من رو باید توی تاریخ نوشت! :|
من درون:چرا؟
من:چراش مهمه؟
من درون:خب آره.معمولا چیزهای مهم رو توی تاریخ می نویسن.
من:اگه فقط برای خود آدم مهم باشن و نه برای بقیه چی؟
من درون:خب معلومه!توی تاریخ نمی نویسنش.
من:خب پس حتما توی تاریخ نوشته نمی شه!باید به همون دفتر خاطرات اکتفا کنم.
من درون:اوهوم!
من:یه سوال.
من درون:بپرس.
من:تا حالا توی موقعیتی گیر افتادی که همه چیز و همه ی شواهد علیه تو باشن ولی چیزی که تو می گی درست باشه و نتونی هم حرفت رو ثابت
دانلود رایگان کتاب شفای کودک درون
دانلود رایگان کتاب شفای کودک درون pdf
معرفی کتاب:(شفای کودک درون) کتاب شفای کودک درون نوشته ی لوسیا کاپاچیونه raquo; و ترجمه ی گیتی خوشدل raquo; است.(شفای کودک درون) این کتاب کمکتان می کند لغایت شادمانه گذشته را خلاص کنید و هوشیارانه در این لحظه حضور یابید.(شفای کودک درون) درر بخشی ااز متن ااین کتااب می خواانید: همه ی ماا ...
دریافت فایل
دانلود کتاب شفای کودک درون - فوجی بوک https://fooji.ir › دانلود-کتاب-شفای-کودک-درون دانلود
غنچه با دل گرفته گفت:
"زندگی،
لب ز خنده بستن است
گوشه ای درون خود نشستن است."

گل به خنده گفت:
"زندگی شکفتن است
با زبان سبز، راز گفتن است."
گفت و گوی غنچه و گل از درون باغچه
باز هم به گوش می رسد...
تو چه فکر می کنی؟
راستی کدام یک درست گفته اند؟

قیصر امین پور
علی رغم بی ارتباطی موضوع وبلاگ با مسائل بهداشتی، تصمیم به این گرفتم که برای مقابله راحت با کرونا به دانش آموزان عزیز و دیگران چند توصیه بکنم.زیرا برخلاف ادعای رسانه ها، اخیرا موارد بسیاری از فوت افراد جوان و بدون بیماری زمینه ای یا ضعف ایمنی پیدا شده که به معنای در خطر بودن همه ماست.در ضمن نداشتن علامت طرف مقابل، به معنای آلوده نبودن نیست چراکه تا دو هفته این بیماری علامتی ندارد!
۱-در خانه بمانید و حتی در صورت عدم تعطیلی مدارس و دانشگاه ها، د
۲۶۸۹ - «مهدی مهدوی آزاد» کارشناس شبکه بی‌بی‌سی‌فارسی، با اذعان به اینکه حکومت ایران، حکومتی قدرتمند و رهبری جمهوری‌اسلامی در پایتخت پنج کشور بازیگردان و بسیار قدرتمند است، گفت: “جمهوری اسلامی توان نظامی، بسیج و ایدئولوژی و نفوذ قابل توجهی در منطقه دارد و این یعنی اینکه کارت‌هایی برای بازی و فروش دارد؛ کارت‌هایی که جامعه بین‌الملل و آمریکا حاضرند با خرید آنها امتیازاتی بدهند. بنابراین اپوزیسیون توان مقابله با حکومت را ندارد.”منبع: w
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، تارنمای شبکه تلویزیونی ان بی سی نیوز نوشت: یک مقام سابق و چهار مقام فعلی آمریکایی گفته اند ترامپ هفته گذشته بوسیله مشاوران بزرگ امنیت ملی خویشتن گفته است که به خاطر همگی گیری ویروس کرونا فکر می کند تاثیر تلافی جویانه به حملات علیه آمریکا در عراق اقدام درستی نیست. این شبکه به نقل از این مقامات مدعی شد: ترامپ ابراز نگرانی کرده که حمله به ایران درون برهه کنونی با توجه به اینکه ایران و بقیه دنیا در حال م
یکی از روش های افزایش سرعت سایت قرار دادن کلیه آیکون ها و عکس های کوچولو موچولو درون یک عکس هست و فراخونی اونا از اون عکس بزرگ برای این کار باید موقعیت آیکون کوچیک رو درون عکس بکشیم بیرون و توی Css درون بگراند قرار بدیم تا نشون بده برای این کار یک سایت هست که میتونید کلیه آیکون های خودتون رو درونش قرار بدید سپس به شما یک کد Css میده  و اینجا میاد عکس کلی رو هم دانلود میکنید و عکس رو درون سایتتون قرار میدید و .... خسته شدم از بس تایپ کردم باقیش خودتون
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایرنا، سید مجید ارجمند افزود: کادر بهداشت و درمان و اکیپ مبارزه با بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم، استان فارس، برای کنترل و مقابله با این ویروس فعالیت شبانه یکروز دارند و تاکنون هیچگاه تک مشکوکی از ابتلا بوسیله ویروس کرونا تو جهرم مشاهده نشده است.  وی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی جهرم از ابتدای ابلاغ سازمان بهداشت جهانی و همسو با اجرای دستورالعمل وزارت بهداشت مبنی بر مقابله
"رود هود"، کاردار سفارت آمریکا درون بغداد با بازدید از مقر پلیس فدرال عراقو درون اقدامی بی سابقه از این نیروها بخاطر ماجرا اخیر شعار فراغت دادن نیروهای پلیس فدرال در یک بمباران هوایی عذرخواهی کرد. به گزارش ایسنا بوسیله نقل از روسیا الیوم، در همین راستا، پلیس فدرال عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که هود بخاطر عذرخواهی از طرف شانس آمریکا به خاطر حمله "اشتباهی" جنگنده های موافقت بین المللی بوسیله تیپ ۱۱ پلیس فدرال درون ۲۴ آوریل بوسیله مقر ای
هنر مقابله با حملات DDoS لایه 7 بر توانایی تشخیص ترافیک تولید شده توسط انسان نسبت به ترافیکی که توسط ربات تولید می گردد، استوار است، که آن را نسبت به دفاع در برابر حملات حجمی مشکل تر می کند. درحالیکه حملات لایه 7 به رشد پیچیدگی خود حتی با تغییر الگوها و امضاها حمله، ادامه می دهند، سازمان ها و مبارزه کنندگان در مقابل حملات DDoS به یک استراتژی مقابله پویا در محل نیاز خواهند داشت. قابلیت مشاهده لایه 7 همراه با نظارت فعال و سیستم هشدار پیشرفته، برای د
آسیب پذیری و ضعف پروتکل SSLv3 مدت های زیادی است که در بستر اینترنت وجود دارد، در حملات Poodle ، مهاجم می تواند با سوء استفاده از ضعف موجود در پروتکل SSLv3 به ترافیک رمزنشده ی کاربر دست رسی پیدا کند. برای این کار لازم است مهاجم در ابتدا ارتباط کاربر را به نحوی تغییر دهد که این ارتباط به صورت اجباری برای رمز نگاری از پروتکل قدیمی SSLv3 استفاده کند، این امر نیز با استفاده از این ویژگی که در صورت شکست یک ارتباط رمزنگاری، کارگزار یا سرویس گیرنده (در این جا مر
گونه با بدحجابی مقابله کنیم؟!
(بسم الله الرحمن الرحیم)

این روزها در بسیاری از کلانشهرهای ما مسئله بدحجابی به یک معضل جدی تبدیل شده است. بدحجابی گرچه خود یک ناهنجاری اجتماعی است اما به اعتقاد کارشناسان می تواند نقطه آغازین بسیاری دیگر از آسیب های جدی اجتماعی باشد.
 یکی از پیامد‌های اساسی بدحجابی در منظر عمومی از بین رفتن عفت عمومی در سطح اجتماع است. در واقع با کاسته شدن از وضعیت مطلوب حجاب در کشور آمار بی بند و باری‌ها و فساد اخلاقی به شدت
شاید اگر به خواست پدر و مادرم عمل کرده بودم، اکنون کنج اتاقم در خانه پدری مشغول استراحت بودم و از سرکار به خانه برگشته بودم. اما راستش درون من همیشه همانند موج است. همیشه حسی درونم به من فرمان داده که جلوبروم. که اگر زمین خوردم، هرچقدر هم سخت باشد میتوانم از زمین بلند بشوم و باز هم بدوم.درون من هیچ گاه آرام نبوده، همیشه چون دریایی طوفانی بوده که اگر کسی میخواسته به آن نزدیک بشود باید تاب و توان رویایی با موج را از قبل درون خودش می دیده.من دیگر م
پاورپوینت جبر و مقابله خیام دانلود پاورپوینت جبر و مقابله خیام بررسی جبر و مقابله خیام پاورپوینت جامع و کامل جبر و مقابله خیام کاملترین پاورپوینت جبر و مقابله خیام پکیج پاورپوینت جبر و مقابله خیام مقاله جبر و مقابله خیام تحقیق جبر و مقابله خیام

دسته بندی
ریاضی

فرمت فایل
ppt

حجم فایل
139 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
38

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)
 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 38 صفحه
جبر و مقابله خیام کشف جبر خیام: اول بارجبر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

???????????? ????????????????????????????????????